- 90 m²
Pis en venda a Calle de Orense, 106, Barrio Torrero
Zaragoza Capital
Casa Chalet independiente situado calle Orense en una parcela de 160 m², su estado es para reforma integral o construir obra nueva. Es una oportunidad excelente para tener la casa que deseas, ideal para construir una gran vivienda unifamiliar con jardín, situada en la misma ciudad y con un entorno tranquilo, que está muy bien comunicado y con todos los servicios a tu alrededor. También es una oportunidad única de inversión para constructores y promotores.
Es un inmueble con gran potencial tanto para residencia habitual como para inversión.
Características básicas
• Casa o chalet independiente.
• 2 plantas.
• Fachada de 8m.
• Parcela de 160 m²
• Segunda mano para reforma integral.
• Construido en 1950.
Característiques
Tipus d'immoble
PisDisponibilitat
Sense restriccionsEstat
A reformarAntiguitat
70 a 100 anysAscensor
NoMoblat
NoEnergia
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / anyEmissions
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / any
Tipus d'interès
Quota mensual estimada
540 €
Servei ofert per
Fotocasa no actua com a intermediari financer. La informació proporcionada té caràcter orientatiu, basant-se en informació pública al mercat. Serà l'entitat de crèdit qui contacti amb el potencial prestatari per negociar, facilitar i pactar les condicions financeres aplicables.
Desglossament de la hipoteca
La teva quota mensual
540 € *
Durant 30 anys (360 quotes)
Preu de l'immoble:
153.000 €
Impostos i despeses de la compra:
14.143 €
Cost total de l'immoble:
167.143 €
Estalvi aportat:
30.600 €
Import de la hipoteca:
136.543 €
Interessos totals:
57.681 €
Cost total amb hipoteca
224.824 €
Capital + interessos + impostos i despeses