- 35 m²
- 1ª Planta
Pis en venda a Del Rosario, Arrabal
Zaragoza Capital
PISO OCUPADO POR PERSONA SIN JUSTO TÍTULO ESTE INMUEBLE DEBIDO A SU ESTADO OCUPACIONAL NO ADMITE VISITAS IDEAL PARA INVERSORES LA LOCALIZACIÓN DEL INMUEBLE ES APROXIMADA Vivienda de 31 m², según Catastro, y 4 m² de elementos comunes a la venta en Zaragoza. Es una 1ª Planta en un bloque sin ascensor. Muy bien comunicado por carretera (N-330, N-323) y transporte público cercano a las líneas de autobús en 'C. de Sobrarbe'. Próximo a todo tipo de servicios e infraestructuras como centros educativos (IES La Azucarera), comercios, supermercados, farmacias, zonas verdes... SIN COMISIÓN La localización del activo es aproximada
Característiques
Tipus d'immoble
PisDisponibilitat
OcupatAntiguitat
70 a 100 anysPlanta
1a PlantaAscensor
NoMoblat
NoEnergia
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / anyEmissions
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / any
Tipus d'interès
Quota mensual estimada
187 €
Servei ofert per
Fotocasa no actua com a intermediari financer. La informació proporcionada té caràcter orientatiu, basant-se en informació pública al mercat. Serà l'entitat de crèdit qui contacti amb el potencial prestatari per negociar, facilitar i pactar les condicions financeres aplicables.
Desglossament de la hipoteca
La teva quota mensual
187 € *
Durant 30 anys (360 quotes)
Preu de l'immoble:
52.000 €
Impostos i despeses de la compra:
5.801 €
Cost total de l'immoble:
57.801 €
Estalvi aportat:
10.400 €
Import de la hipoteca:
47.401 €
Interessos totals:
20.024 €
Cost total amb hipoteca
77.825 €
Capital + interessos + impostos i despeses