- 4 habs.
- 3 banys
- 215 m²
- 300 m² terreny
Casa adosada en venda a Torreforta
Tarragona Capital
CHALET EN VENTA EN TARRAGONA – AMPLIO, TRANQUILO Y LISTO PARA ENTRAR A VIVIR
Si buscas espacio real, privacidad y una casa sin necesidad de reformas, esta vivienda es una opción directa.
Chalet de obra vista, distribuido en dos plantas, ubicado en una zona residencial tranquila y segura, con buena conexión a centros comerciales, supermercados, colegios y autopistas.
Características principales:
4 habitaciones, 3 baños
Amplio comedor con mucha luz natural
Techos altos. Chimenea
Garaje de gran capacidad. Sala polivalente en planta inferior (ideal ocio o reuniones)
Zona exterior:
Desde el comedor se accede a una gran terraza con jardín, equipada con barbacoa y toldo, perfecta para comidas, reuniones y disfrutar al aire libre con privacidad.
Estado: Vivienda lista para entrar a vivir, sin necesidad de reformas.
Ubicación: Zona tranquila y segura, bien conectada y con todos los servicios cerca.
Si encaja con lo que buscas, llámanos y agenda tu visita hoy mismo.
Característiques
Tipus d'immoble
Casa adossadaDisponibilitat
Sense restriccionsOrientació
SudEstat
A reformarAntiguitat
20 a 30 anysGaratge
PrivatAscensor
NoMoblat
SíEnergia
Etiqueta de qualificació energètica:EEmissions:123 kg CO₂ m² / anyEmissions
Etiqueta de qualificació energètica:EEmissions:56 kg CO₂ m² / any
- Aire condicionat
- Calefacció
- Jardí Privat
- Terrassa
- Balcó
Tipus d'interès
Quota mensual estimada
1.209 €
Servei ofert per
Fotocasa no actua com a intermediari financer. La informació proporcionada té caràcter orientatiu, basant-se en informació pública al mercat. Serà l'entitat de crèdit qui contacti amb el potencial prestatari per negociar, facilitar i pactar les condicions financeres aplicables.
Desglossament de la hipoteca
La teva quota mensual
1.209 € *
Durant 30 anys (360 quotes)
Preu de l'immoble:
337.500 €
Impostos i despeses de la compra:
35.949 €
Cost total de l'immoble:
373.449 €
Estalvi aportat:
67.500 €
Import de la hipoteca:
305.949 €
Interessos totals:
129.244 €
Cost total amb hipoteca
502.693 €
Capital + interessos + impostos i despeses