- 4 habs.
- 2 banys
- 83 m²
Pis en venda a Joan Vilanova I Abril de, Sud
Argentona
Actualmente, no es posible realizar visitas al interior del inmueble. Las fotografías pueden no reflejar el estado actual de la propiedad.
Fecha de fin de contrato: 03/2028
Piso en Argentona, Barcelona, perfecto para familias.
La vivienda dispone de una superficie de 88 m² construidos distribuidos en cuatro habitaciones, salón-comedor, cocina y dos aseos.
Está ubicado en el corazón de Argentona, en sus alrededores encontramos el Hospital CreuBlanca Maresme, la Escola Josep Montserrat, supermercados, bancos, farmacias y centros deportivos. Cuenta con fácil acceso a Autopista del Maresme.
Característiques
Tipus d'immoble
PisDisponibilitat
Llogat amb inquilinsAntiguitat
50 a 70 anysAscensor
NoMoblat
NoEnergia
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / anyEmissions
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / any
Tipus d'interès
Quota mensual estimada
461 €
Servei ofert per
Fotocasa no actua com a intermediari financer. La informació proporcionada té caràcter orientatiu, basant-se en informació pública al mercat. Serà l'entitat de crèdit qui contacti amb el potencial prestatari per negociar, facilitar i pactar les condicions financeres aplicables.
Desglossament de la hipoteca
La teva quota mensual
461 € *
Durant 30 anys (360 quotes)
Preu de l'immoble:
127.600 €
Impostos i despeses de la compra:
14.663 €
Cost total de l'immoble:
142.263 €
Estalvi aportat:
25.520 €
Import de la hipoteca:
116.743 €
Interessos totals:
49.316 €
Cost total amb hipoteca
191.579 €
Capital + interessos + impostos i despeses