- 85 m²
- 1ª Planta
Pis en venda a Calle Cervantes, 28, Aliseda
Aliseda
NMOBILIARIA GEORGE GIJON PONE EN VENTA ESTE ACTIVO BANCARIO. Se trata de un piso que se encuentra en estado de ocupación. NO SE PUEDE VISITAR NI HIPOTECAR. IDEAL PARA INVERSORES
Característiques
Tipus d'immoble
PisDisponibilitat
OcupatPlanta
1a PlantaAscensor
NoMoblat
NoEnergia
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / anyEmissions
Etiqueta de qualificació energètica:GEmissions:999 kg CO₂ m² / any
Tipus d'interès
Quota mensual estimada
143 €
Servei ofert per
Fotocasa no actua com a intermediari financer. La informació proporcionada té caràcter orientatiu, basant-se en informació pública al mercat. Serà l'entitat de crèdit qui contacti amb el potencial prestatari per negociar, facilitar i pactar les condicions financeres aplicables.
Desglossament de la hipoteca
La teva quota mensual
143 € *
Durant 30 anys (360 quotes)
Preu de l'immoble:
40.300 €
Impostos i despeses de la compra:
4.059 €
Cost total de l'immoble:
44.359 €
Estalvi aportat:
8.060 €
Import de la hipoteca:
36.299 €
Interessos totals:
15.334 €
Cost total amb hipoteca
59.693 €
Capital + interessos + impostos i despeses