Logo de Fotocasa

Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent segons el Cadastre

Rang de preu

950€/m²

La casa més barata

1.902€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
0532101YJ2322G
Any de construcció
1994
Superfície
367 m²
Plantes
0
Unitats totals
1
Unitats residencials
1

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent?

Troba i calcula la millor hipoteca a Avenida Germanies De Les, 13, Carcaixent amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca