Logo de Fotocasa

Calle Moixent, 4, Benifaió

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Calle Moixent, 4, Benifaió segons el Cadastre

Rang de preu

500€/m²

La casa més barata

1.322€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
1912140YJ2511S
Any de construcció
2012
Superfície
147 m²
Plantes
2
Unitats totals
3
Unitats residencials
2

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Calle Moixent, 4, Benifaió?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Calle Moixent, 4, Benifaió, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Calle Moixent, 4, Benifaió?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Calle Moixent, 4, Benifaió i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Calle Moixent, 4, Benifaió?

Troba i calcula la millor hipoteca a Calle Moixent, 4, Benifaió amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca