Logo de Fotocasa

Rúa Greco, 21, Ourense

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Rúa Greco, 21, Ourense segons el Cadastre

Rang de preu

2.375€/m²

La casa més barata

3.737€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
2987012NG9828N
Any de construcció
1979
Superfície
473 m²
Plantes
4
Unitats totals
15
Unitats residencials
11

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Rúa Greco, 21, Ourense?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Rúa Greco, 21, Ourense, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Rúa Greco, 21, Ourense?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Rúa Greco, 21, Ourense i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Rúa Greco, 21, Ourense?

Troba i calcula la millor hipoteca a Rúa Greco, 21, Ourense amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca