Logo de Fotocasa

Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla segons el Cadastre

Rang de preu

596€/m²

La casa més barata

1.291€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
1707109XH7310F
Any de construcció
1970
Superfície
286 m²
Plantes
3
Unitats totals
4
Unitats residencials
2

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla?

Troba i calcula la millor hipoteca a Calle Manuel De Falla, 2-A, Abanilla amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca