Logo de Fotocasa

Calle Arroyo, 21, Genalguacil

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Calle Arroyo, 21, Genalguacil segons el Cadastre

Rang de preu

708€/m²

La casa més barata

1.923€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
9969609TF9496H
Any de construcció
1933
Superfície
42 m²
Unitats totals
1
Unitats residencials
1

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Calle Arroyo, 21, Genalguacil?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Calle Arroyo, 21, Genalguacil, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Calle Arroyo, 21, Genalguacil?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Calle Arroyo, 21, Genalguacil i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Calle Arroyo, 21, Genalguacil?

Troba i calcula la millor hipoteca a Calle Arroyo, 21, Genalguacil amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca