Logo de Fotocasa

Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega segons el Cadastre

Rang de preu

810€/m²

La casa més barata

2.778€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
5292004VN1959A
Any de construcció
1966
Superfície
4926 m²
Plantes
3
Unitats totals
8
Unitats residencials
8

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega?

Troba i calcula la millor hipoteca a Grupo Insa-tanos, 232, Torrelavega amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca