Logo de Fotocasa

Plaza Ovando, 2, Brozas

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Plaza Ovando, 2, Brozas segons el Cadastre

Rang de preu

225€/m²

La casa més barata

767€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
0974006PD9807S
Any de construcció
1930
Superfície
109 m²
Plantes
0
Unitats totals
2
Unitats residencials
2

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Plaza Ovando, 2, Brozas?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Plaza Ovando, 2, Brozas, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Plaza Ovando, 2, Brozas?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Plaza Ovando, 2, Brozas i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Plaza Ovando, 2, Brozas?

Troba i calcula la millor hipoteca a Plaza Ovando, 2, Brozas amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca