Logo de Fotocasa

Calle Independencia, 21, Dénia

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Calle Independencia, 21, Dénia segons el Cadastre

Rang de preu

1.556€/m²

La casa més barata

1.952€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
8531402BD4083S
Any de construcció
2004
Superfície
174 m²
Plantes
3
Unitats totals
9
Unitats residencials
8

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Calle Independencia, 21, Dénia?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Calle Independencia, 21, Dénia, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Calle Independencia, 21, Dénia?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Calle Independencia, 21, Dénia i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Calle Independencia, 21, Dénia?

Troba i calcula la millor hipoteca a Calle Independencia, 21, Dénia amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca