Logo de Fotocasa

Calle Forques Les, 21, Benilloba

Evolució del preu, dades cadastrals i característiques

Façana de Calle Forques Les, 21, Benilloba segons el Cadastre

Rang de preu

417€/m²

La casa més barata

894€/m²

La casa més cara

Valorar

Preu estimat. Per a un valor més precís, fes una valoració gratuïta.

Informació de l'immoble

Referència cadastral
7071717YH2877S
Any de construcció
1970
Superfície
48 m²
Plantes
0
Unitats totals
1
Unitats residencials
0

Algunes d'aquestes dades poden ser estimacions basades en cadastre o dades de Fotocasa i poden no reflectir reformes o millores recents.

Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Calle Forques Les, 21, Benilloba?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Calle Forques Les, 21, Benilloba, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Calle Forques Les, 21, Benilloba?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Calle Forques Les, 21, Benilloba i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Calle Forques Les, 21, Benilloba?

Troba i calcula la millor hipoteca a Calle Forques Les, 21, Benilloba amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca