Pis en venda a Avenida de la Calera, 3, Jardines de Alhaurín - Huerta Alta - Fuensanguínea
Alhaurín de la Torre
Pertany a la promoció Alhaurin Homes
Fantástico PISO de 2 dormitorios y 2 baños [73 m2 (vivienda) + 9 m2 (terraza)] en Alhaurín de la Torre. A sólo 9 minutos caminando del centro. Residencial privado con bonitos jardines y piscina para adultos e infantil. Gimnasio equipado. Videoportero Automático con Cámara. Pre-instalación para puntos de recarga para coches eléctricos. Cocina amueblada con electrodomésticos que incluye: Muebles, Vitrocerámica, Campana y Horno. Pre-instalación de aire acondicionado. Garaje y trastero. Hasta el 80% de financiación. Buena comunicación y servicios. Entrega 1 Trimestre 2.029
Característiques de l'habitatge
Característiques bàsiques
Interior
Certificat energètic
Immobles d'aquesta promoció
6 Habitatges en aquesta promoció
Pertany a
ALHAURIN HOMES
Promoció Des de 275.000 €
Avenida de la Calera, 3, Alhaurín de la Torre
- Habitacions:De 1 a 3
- Banys:De 1 a 2
- Superfície:De 73 m² a 112 m²
Tipus d'interès
Quota mensual estimada
1.132 €
Servei ofert per
Fotocasa no actua com a intermediari financer. La informació proporcionada té caràcter orientatiu, basant-se en informació pública al mercat. Serà l'entitat de crèdit qui contacti amb el potencial prestatari per negociar, facilitar i pactar les condicions financeres aplicables.
Desglossament de la hipoteca
La teva quota mensual
1.132 € *
Durant 30 anys (360 quotes)
Preu de l'immoble:
330.500 €
Impostos i despeses de la compra:
22.029 €
Cost total de l'immoble:
352.529 €
Estalvi aportat:
66.100 €
Import de la hipoteca:
286.429 €
Interessos totals:
120.998 €
Cost total amb hipoteca
473.527 €
Capital + interessos + impostos i despeses