Tota la informació sobre immobles, preus i zones

Pobles del Sud

Descobreix tot el que necessites saber abans de comprar, llogar o invertir a Pobles del Sud, des de l'evolució de preu fins a la informació cadastral i les característiques de la zona.

Preu mitjà a Pobles del Sud

Preu de venda

2.304€/m²
+69 %·Tot l'històric

Font de les dades: Anuncis de Fotocasa

Preu de lloguer

14€/m²
+191 %·Tot l'històric

Font de les dades: Anuncis de Fotocasa

Com són els habitatges a Pobles del Sud?

Pobles del Sud compta amb 15.963 habitatges construïts. La majoria van ser construïts en els 1970s.

Habitatges construïts per dècada a Pobles del Sud

Font de les dades: Cadastre

Població a Pobles del Sud

A Pobles del Sud hi viuen 21.229 persones. La major part dels residents tenen 35 – 49.

Nacionalitats a Pobles del Sud

  • Espanyol88%
  • Europeu (no espanyol)5%
  • Americà4.7%
  • Africà1.2%
  • Asiàtic1%
  • Altre0%

Font de les dades: INE

Rangs d'edat a Pobles del Sud

  • 35 – 4923%
  • 50 – 6422%
  • 65 o més21%
  • Menys de 2018%
  • 20 – 3416%

Font de les dades: INE

148 anuncis en venda a Pobles del Sud

Cerca i compara pisos i cases en venda a Pobles del Sud.

Veure tots

75 anuncis de lloguer a Pobles del Sud

Cerca i compara pisos i cases de lloguer a Pobles del Sud.

Veure tots
Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Pobles del Sud?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Pobles del Sud, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Pobles del Sud?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Pobles del Sud i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Pobles del Sud?

Troba i calcula la millor hipoteca a Pobles del Sud amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca

Selecciona un barri

Cerca valoracions gratuïtes d'immobles, informació cadastral i dades del mercat immobiliari a qualsevol barri de Pobles del Sud.