Tota la informació sobre immobles, preus i zones

Pasarón de la Vera

Descobreix tot el que necessites saber abans de comprar, llogar o invertir a Pasarón de la Vera, des de l'evolució de preu fins a la informació cadastral i les característiques de la zona.

Preu mitjà a Pasarón de la Vera

Preu de venda

1.089€/m²
+15 %·Tot l'històric

Font de les dades: Anuncis de Fotocasa

Preu de lloguer

8€/m²
+130 %·Tot l'històric

Font de les dades: Anuncis de Fotocasa

Com són els habitatges a Pasarón de la Vera?

Pasarón de la Vera compta amb 675 habitatges construïts. La majoria van ser construïts abans de 1960.

Habitatges construïts per dècada a Pasarón de la Vera

Font de les dades: Cadastre

Població a Pasarón de la Vera

A Pasarón de la Vera hi viuen 600 persones. La major part dels residents tenen 50 – 64.

Nacionalitats a Pasarón de la Vera

  • Espanyol96.2%
  • Americà2.2%
  • Africà1.2%
  • Europeu (no espanyol)0.5%
  • Altre0%
  • Asiàtic0%

Font de les dades: INE

Rangs d'edat a Pasarón de la Vera

  • 50 – 6428%
  • 65 o més27%
  • 35 – 4918%
  • 20 – 3415%
  • Menys de 2013%

Font de les dades: INE

4 anuncis en venda a Pasarón de la Vera

Cerca i compara pisos i cases en venda a Pasarón de la Vera.

Veure tots

Anuncis de lloguer a Pasarón de la Vera

Cerca i compara pisos i cases de lloguer a Pasarón de la Vera.

Veure tots

Serveis a la zona

Alimentació

  • 1 supermercat
  • Spar

Salut

  • 1 centre de salut
  • Pasaron de la Vera

Educació

  • 1 col·legi
  • Colegio de Pasarón de La Vera (CRA "Vera-Tiétar")

Oci

  • 1 atracció turística
  • 1 museu
  • De Pasarón de la Vera
  • Museo Fundación Pecharromán

Serveis

  • 1 carregador elèctric
  • 1 benzinera
  • Estacion Nuestra Señora de la Blanca
  • Repsol
Home amb un portàtil valorant un immoble, amb un gos al costat

Quant val una casa a Pasarón de la Vera?

Obtén una valoració gratuïta i instantània del teu habitatge a Pasarón de la Vera, basada en preus reals del mercat.

Valora el teu habitatge
Agent immobiliari ensenyant un pis a una parella jove

Vols vendre la teva casa a Pasarón de la Vera?

Contacta amb les millors agències immobiliàries de Pasarón de la Vera i ven la teva casa al millor preu.

Troba la millor agència
Parella jove buscant una hipoteca en un portàtil

Vols una hipoteca a Pasarón de la Vera?

Troba i calcula la millor hipoteca a Pasarón de la Vera amb la nostra calculadora d'hipoteques.

Calcular hipoteca

Carrers a Pasarón de la Vera

Explora els preus i dades del mercat immobiliari a cada carrer de Pasarón de la Vera.

A

C

D

P

T