- 1 hab.
- 1 bany
- 50 m²
- Baixos
Apartament en venda a Calle Guadamur, 5, Argés
Argés
Apartamento de 1 dormitorio, totalmente nuevo y listo para estrenar. Cada rincón esta diseñado para maximizar la luz natural y el confort. La cocina, completamente amueblada y equipada con electrodomésticos.
Cuenta con una baño completo con plato de ducha y mampara. El dormitorio dispone de armario empotrado con puertas correderas y puertas de la vivienda lacadas en blanco. La carpintería exterior de PVC garantiza un alto aislamiento térmico. Bomba de calor en todas la estancias.
Accesible para todos, es ideal para quien busca comodidad y funcionalidad. Todos los servicios muy cercanos, supermercados, buses, farmacia, bares...
Gairebé nouAntiguitat
Menys d'1 anyPlanta
Baixos / Planta baixaAscensor
NoMoblat
NoEnergia
Etiqueta de qualificació energètica:BEmissions:54.67 kg CO₂ m² / anyEmissions
Etiqueta de qualificació energètica:BEmissions:10.86 kg CO₂ m² / any
Quota mensual estimada
359 €
Servei ofert per
Fotocasa no actua com a intermediari financer. La informació proporcionada té caràcter orientatiu, basant-se en informació pública al mercat. Serà l'entitat de crèdit qui contacti amb el potencial prestatari per negociar, facilitar i pactar les condicions financeres aplicables.
Desglossament de la hipoteca
La teva quota mensual
359 € *
Durant 30 anys (360 quotes)
Preu de l'immoble:
99.999 €
Impostos i despeses de la compra:
10.741 €
Cost total de l'immoble:
110.740 €
Estalvi aportat:
20.000 €
Import de la hipoteca:
90.740 €
Interessos totals:
38.332 €
Cost total amb hipoteca
149.072 €
Capital + interessos + impostos i despeses