360.000 €15.000 €Has been reduced 15.000 €
Flat in Plaça Verge del Toro, 9, Malbúger - Camí d'en Barrotes
Malbúger - Camí d'en Barrotes, Maó - Mahón
CASA PLAZA VERGE DEL TORO, 9. PRECIO 375.000 EUROS
- 3 rooms·
- 2 bath·
- 130 m²·
- Terrace
Private real estate