- 3 Zi.
- 1 Badezimmer
- 77 m²
- 3. Obergeschoss
Wohnung zum Verkauf in Sant Andreu de la Barca
Sant Andreu de la Barca
Luminoso y acogedor piso reformado de 77 m2 construidos situado en una zona tranquila y bien comunicada de Sant Andreu de la Barca, ideal para familias, parejas o quienes buscan comodidad y calidad de vida a pocos minutos de Barcelona.
La vivienda dispone de 3 habitaciones, un salón-comedor amplio y muy luminoso, cocina independiente totalmente equipada con un diseño moderno y funcional, y baño reformado con acabados actuales. El piso destaca por su excelente estado de conservación, su distribución práctica y su estilo contemporáneo listo para entrar a vivir.
Ubicado en finca con ascensor, ofrece un entorno cómodo y familiar, rodeado de todos los servicios: supermercados, colegios, zonas deportivas, parques infantiles, transporte público y rápida conexión con la A-2 y la AP-7. Además, se encuentra cerca de la estación de FGC, facilitando el acceso a Barcelona y otras poblaciones del Baix Llobregat.
Características destacadas:
77 m2 construidos
3 habitaciones
Piso reformado
Cocina moderna equipada
Baño actualizado
Finca con ascensor
Muy luminoso
Excelente ubicación y comunicaciones
Listo para entrar a vivir
Una oportunidad ideal para quienes buscan un hogar cómodo, actualizado y bien situado en Sant Andreu de la Barca.
Cedula de Habitabilidad: CHB04920614001
AICAT:5562
API: 3236
PRECIO:221.000€
PRECIO APROX CON GASTOS: 245.000€
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pis lluminós i acollidor reformat de 77 m2 construïts situat en una zona tranquil·la i ben comunicada de Sant Andreu de la Barca, ideal per a famílies, parelles o per a aquells que busquen comoditat i qualitat de vida a pocs minuts de Barcelona.
L’habitatge disposa de 3 habitacions, un ampli i molt lluminós saló-menjador, cuina independent totalment equipada amb un disseny modern i funcional, i bany reformat amb acabats actuals. El pis destaca pel seu excel·lent estat de conservació, la seva distribució pràctica i el seu estil contemporani llest per entrar-hi a viure.
Ubicat en una finca amb ascensor, ofereix un entorn còmode i familiar, envoltat de tots els serveis: supermercats, escoles, zones esportives, parcs infantils, transport públic i ràpida connexió amb l’A-2 i l’AP-7. A més, es troba a prop de l’estació de FGC, facilitant l’accés a Barcelona i altres poblacions del Baix Llobregat.
Característiques destacades:
77 m2 construïts
3 habitacions
Pis reformat
Cuina moderna equipada
Bany actualitzat
Finca amb ascensor
Molt lluminós
Excel·lent ubicació i comunicacions
Llest per entrar-hi a viure
Una oportunitat ideal per a aquells que busquen una llar còmoda, actualitzada i ben situada a Sant Andreu de la Barca.
Cèdula d’Habitabilitat: CHB04920614001
AICAT: 5562
API: 3236
PREU: 221.000 €
PREU APROXIMAT AMB DESPESES: 245.000 €
Eigenschaften
Immobilientyp
WohnungVerfügbarkeit
Uneingeschränkt verfügbarWarmwasser
ErdgasHeizung
ErdgasZustand
RenovierungsbedürftigAlter
30 bis 50 JahreEtage
Erdgeschoss / ParterreAufzug
NeinMöbliert
NeinEnergie
Energielabel:EEmissionen:208 kg CO₂ m² / JahrEmissionen
Energielabel:EEmissionen:42 kg CO₂ m² / Jahr
- Parkett
Zinsart
Geschätzte monatliche Rate
794 €
Dienstleistung angeboten von
Fotocasa agiert nicht als Finanzvermittler. Die bereitgestellten Informationen dienen lediglich der Orientierung und basieren auf öffentlich zugänglichen Marktinformationen. Das Kreditinstitut wird den potenziellen Kreditnehmer kontaktieren, um die anwendbaren finanziellen Bedingungen zu verhandeln, zu erleichtern und zu vereinbaren.
Hypothekenaufschlüsselung
Ihre monatliche Rate
794 € *
Für 30 Jahre (360 Raten)
Immobilienpreis:
221.000 €
Steuern und Kaufnebenkosten:
24.096 €
Gesamtkosten der Immobilie:
245.096 €
Eigenkapital:
44.200 €
Hypothekenbetrag:
200.896 €
Gesamtzinsen:
84.866 €
Gesamtkosten mit Hypothek
329.962 €
Kapital + Zinsen + Steuern und Kosten